Totoro, čarodějka Kiki, Léto s Marnie a Za jedné bouřlivé noci

Na Déčku se před prázdninami budou vysílat anime filmy Můj soused Totoro 19.5. v 9:25 a 25.5. v 12:50, Doručovací služba čarodějky Kiki 9.6. v 9:25 a 15.6. v 12:45 a nakonec i novinky Léto s Marnie 23.6 v 9:20 a 29.6. v 12:30 a Za jedné bouřlivé noci 30.6. v 9:20 a 6.7. v 12:40.

Yu-Gi-Oh! končí spolu s TUTY

Skončilo vysílání seriálu Yu-Gi-Oh! 12. března ve 12h ukončila dětská televizní stanice své vysílání z ekonomických důvodů. Více zde, tu, tady, hen a tam. Web stream byl vypnutý jako první, v průběhu odpoledne došlo k odstranění stanice z Regionální sítě 8 a v síti UPC přejmenován na rezervu. RIPerino

Herečka tisíciletí

Dnes v 21:15 se na ČT art bude vysílat anime Herečka tisíciletí v japonském dabingu s českými titulky.

Chiyoko Fujiwara je stárnoucí filmová hvězda, kterou navštíví dvoučlenný štáb, jenž chce o jejím životě natočit dokument. Umělkyně jim vypráví svůj příběh, ve kterém dominuje především jedna linka – pátrání po muži, se kterým se setkala jen jednou a na nějž nemůže zapomenout. Krátce po fatálním setkání nalezne Chiyoko tajemný klíč a rozhodne se, že jej musí mladíkovi vrátit. Právě touha nalézt tajemného muže ji žene celá léta vpřed.

TUTY a Yu-Gi-Oh! zdarma na UPC

TUTY, kde běží každý den Yu-Gi-Oh!, je teď možné naladit na volně přístupných frekvencích DVB-T vysílání nabídky od UPC (Kanál 24). Stanice je možné naladit i pokud neplatíte žádný TV balíček a taky na další televizi bez CI modulu nebo na Horizon GO. HD verze je stále placená a dostupná ve všech TV balíčcích.

TUTY je dále možné naladit na Digi TV (a DIGI2GO), O2 TV, Skylinku a v DVB-T Regionální Síti 8.