Ukázky z chystané novely Sword Art Online

SWORD ART ONLINE 1: AINCRAD

Jak si už příznivci japonské tvorby všimli, kromě mangy jsme začali vydávat i knížky, přesněji řečeno light novel. V jejich rámci vyšly už příběh ze světa Tokijského ghúla či Death Note. Ovšem teď přichází zcela nový titul, titul z řady Sword Art online.

Série Sword Art Online u nás vychází s původními barevnými ilustracemi! V roce 2022 nakladatelství CREW chystá druhý díl, kterým se uzavře první velký příběh.

Vychází: únor 2022

zdroj a ukázky z novely: facebook.com/nakladatelstvicrew

Vějíř 2021 nebude

Jestli jste fanoušky sborníku české mangy Vějíř a ještě si ještě nestačili všimnout, tak se ho tento rok nedočkáme, jak píšou na webu nakladatele kobuta.cz. Vydání nového svazku je odloženo na přišití rok až bude Animefest. Je tedy možné, že jestli se bude opakovat nejistota ohledně hromadných akcí i příští rok, možná nemusí být dva roky po sobě. Sborník vycházel od roku 2009 nepřerušovaně každý rok až do roku 2020.

Po mnoha úvahách a hledání možností jsme nakonec dospěli k usnesení, že Vějíř letos (2021) nevydáme a raději počkáme na další Animefest, nejlépe ten 2022, který, jak všichni doufáme, již proběhne.

Takže Vějíř 2021 je mrtev, ať žije Vějíř 2021/22!

– novinka na webu kobuta.cz

V přípravě je již Vějíř 2021/22

Vydání Death Note Povídky bude mít zpoždění

Manga povídek ze světa Death Note se musí na poslední chvíli opravit a vydání se zpozdí do 16.11.2021.

Death Note – Povídky měl tiskovou chybu týkající se rastrů – tedy vykreslení šedých ploch… což je samozřejmě něco, co nemůžeme připustit a proto byl celý vytištěný náklad stažen, ale do dvou až tří týdnů dorazí přetištěná verze, kterou si všichni budete moct pořídit 😇
Děkujeme za pochopení!

zdroj: facebook.com/mangacesky/posts/907125053558995